Пряме постачання товарів кінцевому замовнику спільно з нашим європейським підрозділом. Ви маєте доступ до широкого асортименту за більш привабливими цінами. Термін постачання товарів може відрізнятися (від 7 до 30 днів), в залежності від наявності товарів та їх необхідності в додатковому постачанні від виробника. Більш детальну інформацію надаватимуть наші менеджери при супроводженні замовлення. Ціна на сайті вказана в євро з перерахуванням в гривневому еквіваленті. Для отримання точної ціни необхідно вибрати валюту "EUR'' в шапці сайта. 

Товари які доступні до постачання з євро складу мають відповідний стікер доставка товарів з ЄС дивіться товари в каталозі. 

Для замовлення товарів необхідно додати їх у кошик, радимо додавати товари зі стікером євро доставки без змішування товарів з українським складом, якщо Ви плануєте замовлення товарів виключено з ЄС. Інакше Ваше замовлення буде розділене на локальне та євро доставку.

Для доставки необхідно вибрати «Доставка Євро склад», а також заповнити всі Ваші данні, обрати доступні засоби оплати та чекати на підтвердження від нашого менеджера.

Оплата за товар та доставку з євро складу відбувається напряму європейській компанії, Ви отримуєте рахунок з можливістю оплати платіжними картами, як і завжди, ми не зберігаємо дані Ваших платіжних карт, всі фінансові операції відбуваються на стороні платіжної системи з урахуванням усіх безпекових протоколів.

Основна валюта рахунків євро, при розрахунках використовується безготівковий курс Visa/Mastercard (може бути картковий Вашого банка в залежності від політики банка платника), котрий може відрізнятися від готівкового, тим самим сума Вашого замовлення коригується в ліпшу сторону. Всі рахунки персоналізовані та містять повну інформацію платника й одержувача. Просимо завжди перевіряти дані, й у разі виникнення розходжень або помилок негайно звертатись до нашої служби підтримки. Переконайтесь, що при оплаті рахунку, Ви знаходитись на сайті платіжної системи Stripe, щоб не при яких обставинах не стати жертвою шахраїв. Наші рахунки та платіжна сторінка від Stripe, виглядає наступним чином. 

Митне оформлення

Вартість відправлення до 150 євро:

На відправлення вартістю (без урахування вартості доставки), що не перевищує еквівалент 150 євро – митне оформлення здійснюється за спрощеною процедурою. Платежі не нараховуються. При цьому вартість замовлення або замовлень на одного отримувача повинна бути менше або рівна 150 євро на 1 добу

Вартість відправлення понад 150 євро:

Якщо вартість товарів у відправленні перевищує еквівалент 150 євро – складається митна декларація за формою (М-16). Нараховується мито в розмірі 10% від перевищення 150 євро і ПДВ в розмірі 20% від вартості відправлення понад 150 євро. Також, додатково, нараховується оплата за митно-брокерські послуги.

Наприклад:

  • Вартість товару = 200 євро Ввізне мито = (200 євро – 150 євро) х 10% = 5 євро
  • ПДВ = (200 євро – 150 євро + 5 євро (мито)) х 20% = 11 євро
  • Митні платежі складатимуть: мито 5 євро + ПДВ 11 євро = 16 євро.

Митно-брокерські послуги на території України виконують оператори поштових та кур'єрських відправлень Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express в залежності від того, як відбувається розподіл поштових відправлень операторами з країн ЄС до України.

Вартість відправлення понад 1000 євро, габаритний товар:

У разі вартості замовлення (нь), що перевищує чи складає загально 1000 євро або більше на добу на одного отримувача, або Ваше замовлення перевищує 30 кг об'ємної ваги, виникають додаткові витрати на оформлення експортної митної декларації (EX1) у розмірі 40 євро за кожен такий випадок. Ця сума або інші додаткові витрати, котрі виникають на території країн ЄС з відправкою будуть Вам надані окремим рахунком для оплати. 

Вартість доставки відправлення:

Розрахунок вартості доставки відправлення напряму залежить від ваги та об'єму й мінімально складає 8eur (Вага 1-5 кг, при об'ємній вазі у 6 кг. Картон 40х30х21см). Дані приведені із базового розрахунку тарифів доставки Inpost - Укрпошта. Відправлення до 30 кг. Для самостійного розрахунку можна використовувати калькулятор, тарифи наведені орієнтовні, фактичний розрахунок буде зроблений по формуванні й підготовці замовлення до відправки. Радимо робити замовлення так, щоб вартість доставки не перевищувала 10-15% вартості самого товару.