Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • EUR
0
Мій кошик

Млини для помелу солоду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Млин для солоду

Помел завжди починається з млина для солоду. Дробарки в широкому асортименті представлені в Україні. Оптимальні для будинку вальцеві млини, принцип їх дії простий: валики починають рух шляхом ручного або механічного приводу.

Перший тип млинів для солоду має нижчу ціну порівняно з двовалковими млинами. Він підходить для новачків, але тим, хто більш досвідчений в пивоварінні, може не сподобатися маленький обсяг бункера і сильне пошкодження лушпиння під час помелу. виходить дуже великий відсоток борошна і повна відсутність фільтруючого шару, що неприйнятно для автоматичних пивоварень типу MB-40, де відбувається рециркуляція сусла в процесі затирання, забивається помпа і пригорає борошна і дрібні частинки солоду до нижньої пластини нагріву, що призводить до виходу з ладу тена.

Конфігурації вальців можуть істотно відрізнятися. Є різного діаметру. Дуже важливо також плавно регулювати прозір між вулицями, якщо ви бажаєте отримати якісне пиво. Встановивши прозір на мінімальне значення, отримують тонкий помел, який найчастіше використовується в дистилятах де важлива висока початкова щільність сусла, для подальшої перегонки.

Для домашнього пивовара вальцева дробарка для солоду - просто знахідка. Її переваги:

  • надійність;
  • зручність;
  • збереження цілими оболонок зерна;
  • отримання оптимального складу солоду для пива;
  • високий вихід готового пивного продукту.

Поради бажаючим купити млин для солоду

При виборі зверніть увагу не тільки на тип і вартість. Дуже важлива комплектація. Зернодробарка для солоду вальцевого типу повинна йти в комплекті з бункером. Бажано наявність кріплення, ваша праця буде полегшений. Перевірте можливість підключення шуруповерта, щоб не довелося все робити вручну.

Довговічність дробарки залежить багато в чому і від вас. Зберігайте млин в сухому місці. Не допускайте попадання вологи.

Ви можете млин для солоду купити в Україні в нашому інтернет-магазині "MY-BEER" і бути повністю впевненим у її надійності, довговічності та механічної міцності.

Оформіть замовлення самостійно або зателефонуйте нам. Надамо допомогу в виборі цього важливого для домашнього пивоваріння аксесуара.

Створюємо найкращі умови для пивоварів. Замовте дробарку для солоду на виплат, станьте учасником програми лояльності: накопичені бали залишаться з вами назавжди. Насолоджуйтесь смачним, натуральним, власноруч приготованим вдома пивом.

Вгору