Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
 • EUR
0
Мій кошик

Солодовий екстракт Mangrove Jack's Lucky Goat Pale Ale

Артикул: 10426

Пивні набори Mangrove Jack’s є досить простими у використанні. Найголовніше, щоб все, що знаходиться в контакті з солодовим екстрактом (надалі пивним суслом) було ретельно вимито та продезінфіковано, щоб уникнути можливого зараження.

Перед початком роботи уважно та повністю прочитайте інструкцію. У приготування домашнього пива, важливим моментом є правильний підбір пропорцій води та ферментуючих цукрів ( Декстроза , Brewkit , Рідкий неохмілений солодовий екстракт - LME , Сухий неохмілений солодовий екстракт - DME ).

Підготовка

Візьміть пакет з екстрактом, відліпіть дріжджі з дна пакета за наявності інших інгредієнтів, також їх прибираємо. Пакетик із дріжджами відкладіть убік, він знадобиться на завершальному етапі. Відкрийте продезінфікованими ножицями пакет з екстрактом і помістіть його в ємність з гарячою водою, так щоб вода не потрапляла всередину вмісту, у Вас має бути якась подібність парової лазні. В екстрактах серії Craft і Limited дріжджі та додаткові інгредієнти знаходяться всередині самого пакета, у другій камері, при нагріванні самого пакету з екстрактом їх також потрібно дістати.

Грійте пакет з екстрактом у гарячій воді приблизно 5-10 хвилин, доки екстракт не буде досить текучим. Додайте до Вашого підготовленого ферментера (ємність для бродіння) 3.5 літра гарячої води, потім вилийте екстракт з банки в ферментер, промийте залишковий екстракт приблизно 1 літром гарячої води (температура води близько 60°С) і додайте його також у ферментер, тепер Ваш екстракт перетворився у пивне сусло, за підсумком цієї процедури у Вас має вийти приблизно 5.5 літри сусла. Добре перемішайте вміст ферментера, щоб екстракт розчинився у воді без залишку.

Також рекомендуємо доводити до кипіння розчинений екстракт для виключення можливої мікробіології, для цього достатньо буде розчинити солодовий екстракт у 3.5 літрах води.

Наступним етапом додаємо пивний цукор (Декстроза , Brewkit , Рідкий неохмілений солодовий екстракт - LME , Сухий неохмілений солодовий екстракт - DME) в ферментер, з розрахунку 1кг декстрози або 1.2кг LME, 50/50 декстроза. Цукор простіше і швидше розчинити у теплій воді, власне також як і неохмілений солодовий екстракт. Далі додаємо 17.5 л води або доводимо загальний об'єм рідини до 23 л. Важливий момент, загальна кількість пивного сусла не повинна виходити за рамки рекомендованого для кожного сорту пива (дані по літражі вказані на кожному банку з екстрактом), інакше отримаєте пиво зі слабким тілом, яке вже не буде відповідати обраному Вами пивному стилю. При спробі підвищити щільність сусла за рахунок цукру без відповідної компенсації солодової складової Ви ризикуєте отримати смаковий дисбаланс і досить рідкий смак. При використанні ферментуючої добавки LME , DME дисбалансу не відбувається, т.к. ці продукти складаються з 100% пивоварного солоду.

Охолодіть весь Ваш підсумковий обсяг сусла до 20 °C, процедуру охолодження необхідно зробити максимально швидко, щоб уникнути попадання бактерій у сусло, які можуть спричинити зараження у пиві. Ідеальним варіантом буде правильний підбір температури доливальної води, щоб у результаті сусло виходило необхідної температури для завдання дріжджів. Перед завданням дріжджів необхідно виміряти щільність пивного сусла, за допомогою гідрометра або рефрактометра, показання повинні бути в районі 1.040-1.044, якщо все збігається, значить, Ви все зробили правильно.

Нарешті настав хід для підготовки дріжджів, для правильної роботи дріжджів їх необхідно регідрувати (цей процес дозволить отримати більшу кількість активних дріжджових клітин, у порівнянні зі звичайним, прямим засіюванням), для цього беремо 100мл теплої води приблизно 25-28 °С, висипаємо з пакетика дріжджі, чекаємо 15 хвилин поки дріжджі самі осядуть на дно ємності, після закінчення часу розмішуємо дріждж ферментер.

Ферментація

Закриваємо кришку ферментера та встановлюємо гідрозатвор (за умови, що у Вас ферментер класичного виконання), наливаємо воду в камеру гідрозатвора, щоб обмежити доступ повітря та попадання пилу. Помістити ферментер в тепле місце 18-23 °С на 4-6 днів, бродіння повинне проходити за постійної температури для отримання кращих результатів. Час початку бродіння залежить від навколишнього середовища, але в будь-якому випадку Ви маєте побачити перші ознаки вже після 12-24 годин, при зниженій температурі ферментація може проходити довше. Як тільки, активність роботи гідрозатвора не спостерігається, а вода в камерах вирівнюється — значить процес бродіння завершений, але більш точну інформацію Вам дадуть вимірювальні прилади, гідрометр або рефрактометр, якщо показання приладом не змінюються протягом 2-х днів, процес закінчено.

У комплект може входити додатковий екстракт або хміль для збільшення ароматичних характеристик та доведення стилю пива до необхідного. Додаткові інгредієнти, як правило, вносяться на фінальній стадії бродіння (на термін 3-5 днів), коли вже сформований первинний алкоголь у суслі та внесення подібних інгредієнтів не викличе подальшого зараження, при цьому необхідно також дотримуватись елементарних правил гігієни. Якщо Ви використовуєте нейлоновий мішечок для хмелю або фільтр-сито, його необхідно попередньо дезінфікувати з цією роботою непогано справляється підготовлений розчин Chemipro Oxi або санітайзер Mangrove Jack's.

Освітлення

Для поліпшення смаку пива, збільшення прозорості, рекомендуємо переливати пиво в нову ємність без дріжджового осаду під час помірної фази бродіння, цей прийом називається "зняття з осаду", для цього необхідно мати ще один ферментер, але поруч із плюсами цього процесу, існує і мінус це контакт молодого пива з киснем, що суттєво піднімає ризик окислення, що радикально може позначитися на смакових характеристиках напою. Але цю проблему успішно вирішують конусні ферментери (ЦКТ) , де основне бродіння та доброджування відбувається в одній ємності з можливістю скидання дріжджів без доступу кисню.

Розлив та закупорювання

Якщо Ваш гідрозатвор не подає ознак життя або показання гідрометра на рівні 1.008 (при використанні LME, DME показник може бути дещо вищим), за ареометром 2% - це означає, що можна переходити до розливу пива. Тут існує два способи, у кожному з них Вам потрібний праймер (цукор) для карбонізації (газування) Вашого пива.

Спосіб 1 - перелийте акуратно пиво в нову продезінфіковану ємність за допомогою переливального сифона або зливного крана, так щоб не піднімати дріжджовий осад, в ємність, що переливається, додайте відповідну кількість цукру, краще якщо зробити попередньо цукровий сироп (розчинити цукор в киплячій воді) 9гр/літр.

Спосіб 2 - акуратно перелийте пиво прямо в пляшки, де можете додавати цукор-праймер прямо в пляшки до наливу пива, дайте пляшкам трохи постояти, щоб вуглекислий газ, який знаходиться в пиві зміг позбавитися тієї частини кисню, яка потрапляє при розливі.

Закупорить пляшки й перемістіть у тепле місце на 2-3 дні, щоб пиво змогло насититься вуглекислотою природним шляхом. Якщо розлив проводиться в пластикові пляшки про рівень карбонізації, можна судити за ступенем "надутості" пляшки, якщо розлив був проведений у скляні пляшки, відкрийте одну для оцінки ступеня карбонізації. Після карбонізації, перемістіть пляшки в прохолодне місце 10 °С на 14 днів для дозрівання, як тільки пиво висвітлилося, можна починати дегустувати. Ми завжди рекомендуємо залишати хоча б частину партії більш тривалий термін дозрівання, т.к. це може радикально найкраще вплинути на смакові характеристики Вашого напою. Споживайте рівномірно. Ваше здоров'я!

Поради

 • Всі ємності, пляшки та інше обладнання повинні бути ретельно вимиті та продезінфіковані. Намагайтеся використовувати комерційні версії мийно-дезінфікуючих засобів, спеціально створених для цього, наприклад Chemipro Oxi.
 • У регіонах з підвищеною жорсткістю води, використовуйте охолоджену кип'ячену воду для готування комплекту, що сприятливо позначиться на смакових характеристиках та піностійкості пива.
 • Для отримання справжнього пивного профілю, намагайтеся не використовувати звичайний буряковий цукор, тому що він може вносити в пиво рідкий смак і утворювати сивушні олії. Використовуйте спеціальні пивні цукри, які ферментують без залишку:Декстроза, Brewkit, Brewkit Plus, Brewkit Ultra, неохмеленні солодові екстракти LME , DME .

Заходи безпеки

 • При розливі пива використовуйте тільки ті пляшки, які здатні витримати тиск, скляні пляшки повинні бути без сколів та тріщин.
 • Не покладайтеся лише на загальноприйнятий час ферментації в 4-6 днів та візуальний контроль роботи гідрозатвора. Завжди вимірюйте початкову щільність (OG) та кінцеву щільність (FG) сусла гідрометром, рефрактометром.
 • При розливі ніколи не використовуйте надмірну кількість праймера (цукру) на карбонізацію.
 • Розлиті пляшки з пивом, не зберігайте під прямим впливом сонячного світла.
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
1 000.50 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Гіркота пива, IBU Середнє (26-45)
Сухе охмелення Ні

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні
 • Кредитною карткою
 • Оплата частинами ПриватБанк
 • рахунок для ФОП та юр. особ 

Гарантія від виробника 12 місяців на електро обладнання.

Вгору