Договір публічної оферти є громадським, тобто. відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з цим Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару та за невиконання умов даного договору.
Даний текст є угодою між інтернет-магазином My-Beer (https://my-beer.com.ua), далі "інтернет-магазин", та користувачем послуг інтернет-магазину, далі "Покупець" і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину.

1. Загальні положення
1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст.ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України) і містить усі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.
1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (юридична особа або СПД), який проводить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оформлення та оплати замовлення у розмірі 100% на умовах цієї угоди.

2. Терміни та визначення
2.1. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.
2.2. "Каталог" - інформація про товари, розміщена в інтернет-магазині.
2.3. "Замовлення" - рішення Покупця придбати товар, оформлений в інтернет-магазині. 

3. Предмет договору
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:
а) добровільний вибір Покупцем товарів за "Каталогом";
б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;
в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
г) виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині, попередньо створивши обліковий запис за умови відсутності інших альтернатив оформлення замовлення, таких як: "замовлення в один клік", використання своїх даних із соціальних мереж.

4.2 Менеджер магазину зв'язується з Покупцем попередньо до відправлення замовлення тільки в тому випадку, коли на замовлення виникають питання або потрібно уточнити дані Одержувача, у всіх інших випадках попереднього контракту для звірки або уточнення з ініціативи інтернет-магазину не передбачено.

4.3 Надсилання Замовлень відбуваються в автоматичному режимі, якщо Покупець відчуває необхідність уточнити, погодити, отримати консультацію, всі ці процедури необхідно проводити до фактичного розміщення Замовлення. Здійснити скасування вже розміщеного Замовлення, Покупець може протягом 1 години з моменту його оформлення (час фіксується в системі замовлень) через сервісну службу обслуговування клієнтів: в телефонному режимі або через месенджери й он-лайн чат.


5. Порядок роботи із сайтом інтернет-магазину

5.1 Покупець може переглядати вміст інтернет-магазину, використовувати корисну інформацію в особистих, некомерційних цілях, користуватися іншими сервісами, представленими на сайті - https://my-beer.com.ua. Будь-яке використання матеріалів сайту інтернет-магазину в комерційних цілях на інших сайтах та комп'ютерних мережах заборонено.

5.2 Матеріали на сайті інтернет-магазину представлені так, без будь-яких гарантій. Адміністрація інтернет-магазину, без повідомлення та в будь-який момент може вносити зміни до матеріалів, опису до товарів та ціни. Інтернет-магазин за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (в тому числі втрати даних, прибутку, переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання матеріалів сайту або неможливості використання матеріалів сайту інтернет-магазину.

5.3 Покупець зобов'язується вказувати лише достовірні дані, інтернет-магазин не несе відповідальності за правильність і точність наданих даних, при створенні облікового запису та оформлення замовлення.

5.4 Після створення облікового запису, Покупець отримує доступ до особистого кабінету та зобов'язується не передавати інформацію свого облікового запису третім особам, у разі підозр несанкціонованого доступу до свого облікового запису, Покупець повинен негайно повідомити про це службу підтримки.

5.5 Обмін документами при роботі з юридичними особами та ФОП відбувається через електронну систему документообігу "Вчасно" (https://vchasno.ua).

 

6. Вартість та оплата замовлення

6.1. Повна вартість замовлення складається із вартості товару (зазначеної в каталозі). У вартість товару не входять витрати на доставку товару Покупцеві, ці та інші витрати, пов'язані з доставкою товару, Покупець несе самостійно.

6.2. Покупець оплачує замовлення одним зі способів запропонованих на сайті інтернет-магазину, оформлений замовлення Покупець зобов'язаний сплатити протягом 2(двох) робочих днів з дати оформлення замовлення, інакше броню з товару буде знято.

6.3 При здійсненні розрахункової операції фіскальні чеки надаються лише в електронному вигляді на адресу електронної пошти, вказану замовником під час оформлення замовлення. Погоджуючись з офертою, замовник також погоджується і на цю форму надання фіскальних чеків, які мають однакову юридичну силу із паперовим варіантом.

6.4 За відсутності розрахункової операції згідно із Законом № 265 про РРО замість фіскального чека надається копія замовлення на на адресу електронної пошти, вказану замовником при оформленні замовлення. Інтернет-магазин не несе відповідальності за правильність адреси електронної пошти вказаної покупцем. За окремої вимоги клієнта, магазин можете надіслати копію замовлення в форматі "pdf" файла на Viber або Telegram.

7. Доставка замовлення

7.1. Термін обробки замовлення складає від 1 (одного) до 5 (п'яти) робочих днів і безпосередньо залежить від часу його надходження до 15-00 або після дня оформлення замовлення. Терміни доставки докладно описані у розділі сайту "Доставка та оплата".

7.2 При замовленні оптових партій або замовних позицій товару терміни та методи доставки узгоджуються окремо у кожному конкретному випадку.

7.3 Продавець не несе відповідальності за термін доставки, т.к. він залежить від дій третіх осіб. ("Нова Пошта", "Укрпошта", "Делівері")

7.4 У випадку, якщо Покупець отримує товар з механічними та іншими пошкодженнями, через перевезення товару транспортною компанією або будь-яким іншим перевізником, вартість за цей товар Покупцю не відшкодовується. Покупець повинен скласти відповідний акт про псування майна та пред'явити свої фінансові претензії транспортній компанії. Усі відправки страхуються на фактичну суму товару, якщо інше не обумовлено між Покупцем та Продавцем.


8. Порядок повернення товару

8.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару неналежної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дати отримання товару, за умови повного збереження упаковки, товарного вигляду та споживчих якостей товару.

8.2 У разі, якщо Покупець хоче здійснити повернення вартості за сплачений та/або поставлений товар без будь-яких причин, існує система зворотного викупу, де вартість визначається в індивідуальному порядку та залежить безпосередньо від термінів розміщення замовлення Покупцем, викупу продовольчих товарів немає.
8.3 Покупець не має права відмовитися від товару, а також здійснити його обмін при постачанні позицій "на замовлення".

8.4. Обмін товару за ініціативою Покупця без вагомих причин не передбачений! Рішення про покупку має прийматись обдумано!


9. Права та обов'язки сторін

9.1. Покупець зобов'язаний:
а) самостійно оформити замовлення в інтернет-магазині.
б) своєчасно оплатити та забрати замовлення на умовах цього договору.
9.2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов цього Договору.
9.3. Продавець зобов'язаний:
а) дотримуватись умов цього договору;
б) передати Покупцеві товар відповідно до обраного зразка за "Каталогом", оформленим замовленням та умовами цього договору;
в) Продавець не несе відповідальності, не може виступати як відповідач у суді та не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльність третіх осіб.
 

10. Конфіденційність та захист персональних даних

10.1 При реєстрації на сайті інтернет-магазину Покупець залишає персональні та контактні дані.

10.2 Надаючи свої персональні дані під час реєстрації облікового запису або оформлення замовлення на сайті інтернет-магазину, Покупець дає свою добровільну згоду (зазначає відповідний чекбокс на сторінці оформлення замовлення/реєстрації) на обробку та використання (у тому числі й передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06. 2010 р.

10.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг інтернет-магазином, у тому числі за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

10.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання інтернет-магазином інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з інтернет-магазином, у тому числі й для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

10.5. Якщо Покупець не бажає, щоб інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцю необхідно звернутися із заявою до служби підтримки для блокування та подальшого видалення свого облікового запису.

10.6. Покупець відповідає за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації щодо Покупця або невідповідністю його дійсності.


11. Строк дії цього договору

11.1. Цей договір набирає чинності з дати створення облікового запису, оформлення та/або оплати замовлення на сайті інтернет-магазину та діє до виконання всіх умов.