Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • EUR
0
Мій кошик

Водопідготовка для пивоваріння

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Водопідготовка для пивоваріння: чому варто з усією серйозністю підходити до цього процесу

Вода для пива є дуже важливою сировиною. І той факт, що вода для варіння пива використовується на різних етапах приготування, говорить про те, що слід уважно стежити за її якістю. При цьому зовсім неважливо, чи потрібна вода для домашнього пива або для напою на продаж.

Як не дивно, але водопідготовка для виробництва пива має відбуватися з чітким виконанням тих самих вимог, які спрямовані на виробництво звичайної питної води. Загалом, тільки керуючись усіма правилами та технологічними потребами, ваша водопідготовка для пива виправдає всі смакові та ароматні очікування!

Вода для пива має характеризуватись нейтральністю реакції. І, що важливо, лужна вода для пивоваріння не підходить. А як саме підготувати воду до пивоваріння, My-Beer розповідає далі.

Водопідготовка для виробництва пива: основні завдання, які необхідно вирішити

Таким чином, перед варінням пива потрібно подбати про якість води, що буде використовуватись. Рідина має повністю відповідати основним нормативним вимогам.

  • Ліквідуйте каламутність та сторонні запахи.
  • Вода має бути м'якою, з допустимим невеликим відсотком лужності.
  • Видаліть залізо, мікроби і солі важких металів, що міститься в ній.
  • Підкоригуйте мінеральний склад та рН.

Водопідготовка для пива від інтернет-магазину My-Beer – ми знаємо, як зробити все правильно!

У нашому магазині ви легко знайдете необхідні товари для пивоваріння, зокрема, My-Beer пропонує придбати спеціальні тест-смужки! Завдяки їм, ви точно зможете зрозуміти, яка вода для домашнього пива виявиться найкращою!

Смужки 0-14 PH - 100 шт - допоможуть точно перевірити кислотність або лужність напою! А для обчислення вужчого діапазону Ph, у нашому асортименті можна підібрати й іншу продукцію! Наприклад, смужки 3.8-5.4 PH - 80 шт стануть відмінним рішенням у визначенні кислотності затора! Результат не змусить вас чекати! Запасіться терпінням всього на 10-30 секунд, поки зразок висихає! Після цього на смужці ви побачите поточне значення Ph.

Бюджетні тест-смужки від My-Beer дозволяють швидко визначити, чи потрібна вам саме та вода для варіння пива, яку ви вибрали, чи все-таки потрібно підшукати інший варіант! Адже якісна водопідготовка для пивоваріння впливає на смакові характеристики готового напою, а також на його терміни придатності!

Менеджери My-Beer із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір, а також нададуть безкоштовну професійну консультацію за необхідності!

Вода для пивоваріння – онлайн-магазин My-Beer знає, чим вам допомогти!

Вгору